Życzenia Prezes Okręgu Śląskiego ZNP z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października 2014

dzien-edukacji-narodowejZ okazji Dnia Edukacji Narodowej – Święta Pracowników Oświaty, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi składam serdeczne życzenia samych dobrych szkolnych dni. Dni pełnych spokoju, satysfakcji i sukcesów oraz szacunku i uznania uczniów, rodziców a także członków lokalnej społeczności.

Nauczycielom, którzy są bez wątpienia najważniejszym ogniwem w całym edukacyjnym łańcuchu, życzę spokojnych dni skupionych na uczniu, bez zmian w przepisach prawa oświatowego oraz bez zbędnej biurokracji.

Życzenia kieruję również do pracowników szkolnej administracji i obsługi. Życzę, aby praca tej grupy zawodowej oraz dbałość nie tylko o sprawne funkcjonowanie szkoły, ale przede wszystkim troska o uczennice i uczniów przynosiła wiele zadowolenia i satysfakcji – także materialnej.

Emerytowanym pracownikom oświaty życzę zdrowia, wiele radości z każdego dnia oraz odpowiedniego poziomu finansów pozwalających na spokojne życie i realizację marzeń.

Wszystkim czynnym i emerytowanym członkom Związku Nauczycielstwa Polskiego życzę zdrowia oraz dobrych ludzi w otoczeniu.

Jadwiga Aleksandra Rezler

Prezes Okręgu Śląskiego ZNP